Sleduj nás na

Čekuj crew

Cash Crew: parta, co tě hodí do plusu

Cash Crew je tým, který pomáhá české mládeži postavit se na vlastní nohy. Rozumně hospodařit s penězi a zvládnout všechny nástrahy dospělosti. Jak najít job, co mě uživí? Jak se nenechat ošulit v bance nebo při podpisu nájemní smlouvy? A jak nerozfrcat keš, abych týden před výplatou nežil jen o houskách?

Naše crew ti přelouská to, čemu se říká vznešeně „finanční gramotnost“. Ale bez vědeckých pouček a nóbl pozérství. Chceme ti pomoct žít, bavit se – a přitom nepřijít na buben.

Nevíš, co je HDP, superhrubá mzda nebo třeba skimming? Klid, patříš mezi 82 % svých vrstevníků1, kteří to mají stejně. Aby tě na téhle mezeře nikdo nenatáhl, projdeme si to úplně v chillu. Jako kdybychom vysvětlovali Instáč a Tinder tvojí mámě. A přihodíme pár hacků, jak si srazit náklady třeba pomocí sociálních sítí.

Čekuj Cash Crew!

Kde nás potkáš? Od 11. září na www.cashcrew.cz, od 28. září každý čtvrtek na našem YT kanálu. Dej si už teď » subscribe «, ať ti neunikne žádný díl.

Spoiler: v jednom z prvních dílů uvidíš i známej fejs 😉

Kdybys potřeboval helpnout, třeba jen radou, najdeš nás na FB a Mesengeru. Pod patronátem máme i pár supr holek a kluků z dětských domovů, k těm vyjíždíme i přímo do terénu.

Spoiler: objeví se v pár epizodách

Hlavně se neboj využít našich kanálů, od toho na nich jsme.

Co ta reklama tam?

Žádná reklama, hele. Jako každý projekt i tenhle něco stojí a jsme vděční, že nás sponzoruje jedna větší společnost. A čí chleba jíš… Beachvolejbalistky si cpou loga sponzorů na zadky, my na decentnější místa. 😊 To propojení ale přiznáváme rovnou, ať jsme fér hned od začátku.

Spoiler: fenomén product placementu si vezmeme na mušku v jednom z dílů