Blog | Provident

Cash Crew s03e04: Destinace Mamahotel

Malej rejpaneček do vlastních řad. Čtvrtá epizoda Cash Crew přináší close-up na jedno z nejtrendovějších ubytování současnosti! S permanentní obsluhou, prvotřídním servisem a cenou podnájmu nizoučkou až nulovou. 💲 Řeč bude totiž o mamahotelu 🏨 – a tenhle sílící fenomén si prosvištíme i v číslech.

Oslovení mamánek už dávno neni urážkou. Nebo aspoň ne tou skutečnou. Víc a víc mladejch lidí 👱👩 zůstává po dvacítce, a dokonce i po třicítce doma u rodičů. 👵👴 Je situace fakt tak špatná? Nebo co je vede k takový volbě?

Rovnou můžeme prozradit, že jen pohodlnost to neni. Byť i ta se hřeje v průzkumnejch tabulkách pěkně nahoře. 📈 Důvodů nám s každym rokem přibejvá, doba úplně nejde mládeži naproti s votevřenou náručí. Kdo si nehladí naducanou portmonku, ten má to vodstřižení pupeční šňůry poměrně těžký. I když jak kde no. S naší crew jsme se zaměřili na místa v ČR 🇨🇿 i zahraničí, 🌍 kde ti pšenka nepokvete. 🙅 A proklepli si navopak i jejich protipóly, kde se to samostatnejma hnízdečkama mileniálů jen hemží.

Proč? Fenomén mamahotelů raketově stoupá ↗️ a podle nás se vo něm zatim moc nemluví. Ne natolik, nakolik velký issue se z něj stalo. Vždyť si na něj nechávaj dělat průzkumy už i v Bruselu. Ladies a kravaťáci z vedení EU! 🇪🇺

My si samo taky přizvali jednoho experta, sympatickou Elišku. V Bruselu sice nemaká, ale zato ví líp než kdejakej úředník, jak vyváznout ze spárů mamahotelu. Úspěšně se jí to daří už vod 15 let! 👏 Jak? Svůj inspirativní příběh ti naservíruje v nejnovější epizodě třetí řady Cash Crew.

Eliška neměla vždycky na růžích ustláno, její vytoužená dráha au-pair neskončila happyendem a neměla kliku pokaždý jen na top strop lidi. Dva skvělí ji ale vždycky drželi nad vodou: její rodiče. ❤ Dali jí možnost vylítnout z hnízda a správně nalajnovali finanční mantinely. 👍 To je alfou a omegou jak vzájemnýho soužití, tak samostatnýho bydlení na vejšce nebo při práci. Zčekni jejich osvědčený cestičky!

Zaměříme se taky na řadu faktů a čísel. Čeká tě tim pádem velký špatný jako celou naši generaci? No way! Tvoje budoucnost je v našich končinách ještě celkem růžová. Ve videu ti vodhalíme takový praktický escape rooms. Když chceš mít pokoj od rodičů. Doslovnej – nebo i ten přenesenej. 😜 A kdybys chtěl vytáhnout paty za hranice, svočnem data z éúčka i USA.

Čekuj! 👀👉▶️

No a po zkouknutí týhle 13. komnaty si nezapomeň hodit repete našim vodlehčenym narativním playlistem na Spotify. ️🎵Jména písniček ti připomenou, co jsme si vo mamahotelech řekli! 😊 Good luck při rozletu!

Exit mobile version