Blog | Provident

Cash Crew s03e01: Jak si namastit kapsy přes sociální sítě

Jak si namastit kapsy přes sociální sítě? 💰 V úvodu třetí série ti Cash Crew ukáže překvapivý, neobvyklý a aktuálně dostupný cestičky. Chceš proměnit svůj koníček v brigádu? Vydělávat skrze Twitch, Fler a čučení na seriály? To všechno jsme si vzali na mušku i s konkrétníma 🔥 ukázkama.

Možná přemejšlíš, k čemu ti bylo matlání výkresů na základce. ️🎨 Chození na výtvarku odpo místo zevlu s kámošema. Možná ti rodiče někdy vmetli tvrdě do ksiftu, že svym tancováním / pařením her / sjížděním socek jen marníš čas a na chleba ti to nevydělá. Jako se stalo našemu 🔝 talentovanýmu hostu. Jenže omyl! Navopak. Díky za challenge, rodičovstvo! 😎

Kšefty přes sociální sítě nabraly poslední roky novej rozměr. Už neživěj 💸 jen velký celebrity typu Mareš, už to necinká jenom influencerům, jak jsme probírali dost předloni tady. Částečně jsme tenhle zlom nakousli loni ve víc dílech, hlavě teda v tomhle: možnost zpeněžení svejch koníčků se přesouvá na úplně každýho z nás. Víc než kdy jindy.

Nejvíc teď frčej BIG IDEAS. 🔥 Který vlastně nemusej bejt ani tak velký, jak se ti může na první pohled zdát. Důkaz místo slibů?

Ellienka. Mega sympatická a nadaná umělkyně, která svý malováníčko volejem pozvedla na vyšší level. Viděls její hustý vobrazy zachycující výjevy z fantasy a počítačovejch her? Nebo pomalovaný ovladače k Playstationu? Tenhle upgrade navíc streamuje živě 📹  na Twitchi, což je nesmírně zajímavý pokoukáníčko i pro nás neumělce a věčný neumětely. 👌

Vedle její vizuálně zajímavý záliby si v prvním dílu ukážeme i další cestičky, jak se vydrápat na výslunní. Proukoušem se přes parlorky, cronuty a další třešničky na dortu! 😍 A nezapomeneme ani na tu odvrácenou stranu: mastění kapes na tobě aka nejnovější online svinstva 2019.

Čekuj! 👀👉▶️

Hustý, viď? Nabombený inspirace existuje ale mnohem víc.

Do dílu už se nám nevešel třeba trend výroby slizu. Kterej tě samozřejmě neuspokojí po tý matlavý stránce – tak nějak nepředpokládáme, že by sis eště hrál s takovejma blemcákama. 😄 Ale po byznysový stránce super příležitost!

No a v segmentu nápadů, kterejch přínos převyšuje všechen keš světa, jsme chtěli ukázat i tohle. Jak jedinym profilem na IG dokázat to, co nezvlád snad žádnej učitel dějáku ever. Přiblížit holocaust tak, aby ho pochopil i mladej člověk. Aby nebyl jen prázdnym číslem. Jestli tě minul letošní projekt přezdívanej Anna Franková Instagramu, rychle sjeď tenhle profil.

A po doswajpování si na repete celýho dílu pusť do ouška náš narativní Spotify playlist k jedničce. ️🎵 Jména písniček ti ve větách sestavujou message, kterou by sis měl z tohodle dílu zapamatovat! 💡😊

Exit mobile version