Blog | Provident

Cash Crew 3: kontroverzní lajna(p)

Padlo ti vočko na modromikinkovou crew? 👕 Pak tě potěšíme. Od 3. října začneme už třetí rok v řadě ládovat na YouTube nový epizody! Který ti pomůžou dostat se do vaty a stát pevně na vlastních nohách. Letošní lajna(p) tě ale rozhodně nebude šetřit: kontroverznější témata, mega inspirativní hosti. Tak prsty na značky – a čekuj malou vochutnávku! 🤘

Loňská druhá sérka Cash Crew nám vlila novou krev do žil. 💙 Koukalo vás na ní 1,4 milionů (⚠️), videa jste louskali pěkně až do konce. Oslovili vás boží hosti i ta celkově onlajnovější a realtimovější témata. Hustý reakce sklidily i naše narativní playlisty na Spotify. Jestli si je nepamatuješ, vosvěž si jima obsahy epizod. Stačí jen číst názvy písniček, jak jdou pěkně popořadě. Lepší repete než kdejakej test, co?

Nebudeme zastírat, hodně nás potěšilo i pár vodbornejch prestižních cen🏆, který druhá sérka dostala. Za zajímavej vobsah a netradiční přístup k výuce. Co tobě i vám všem ládujeme totiž spadá do škatulky finanční gramotnosti. Taková škola v mobilu no. 📘 Jen teda bez keců kolem, bez biflovacích definiček, zato s vokamžitym využitim v reálnym životě.

Čim teda letos navážeme? Co si budem, po 17 zveřejněnejch videích je dost challenge ukázat, co tu eště nebylo. Tak jsme vzali gule do hrsti a zamířili čočku kamery na míň známý, někdy dost kontroverzní témata. 🎥 Jaký? Mrkni na malou vochutnávku:

Některý z hostů určitě znáš už teď. A koho ne, na toho si počíhej v novejch epizodách. Stojej za to, fakt jsme na jejich zapojení pyšný. 💪 Inspirace lvl milion. 👌 Z voblasti sportu, paření her, přehlídkovejch mol nebo blogů a těch internetů. Určo si vybereš!

Těšíme se na tvý views každej druhej čtvrtek tadyk.

Jestli nechceš hlídat kalendář, hoď playlistu subscribe a von už tě upozorní sám na každičkej novej díl.

Odeber si i Spotify kanela!🎶 Už k týhle upoutávce tam najdeš funny message v podobě origoš narativního playlistu! Slibnej rozjezd, co? 😊

Exit mobile version