Blog | Provident

Cash Crew S02E04: Jak cestovat za babku

V mládí máš na cestování čas, ale chybí keš. 💲 Pozdějc už ten keš schrastíš, ale zas neni čas. ⏱  Znamená to teda, že nikdy nevytáhneš paty do světa? 🌎 No way! Můžeš vypadnout teď hned. Stačí jen umět vejletit za pár šupů a znát ty správný fígle. Který ti práskne kdo? Cash Crew. Ve čtvrtym dílu letošní sérky! 👕 Vypravíme tě sakum prásk vod první do poslední minuty tvý journey a uděláme z tebe travelovera Nr. 1. ⛩🏟️🗽🏜 Letenky za pár kilo, instafeed k poslintání a zážitky, jaký nevymyslíš – to všecko ti přináší spešl cestovatelskej díl. Čekuj!

Máš za sebou zatim jen dovči s vašima? Letadla znáš tak akorát z voblohy? 🛫 A sám nezvládáš trefit ani k příbuznejm na Slovensko? 🙈 No prob. Přesně pro tebe jsme releasli nejnovější díl Cash Crew. Kde mrknem na levný cestování na vlastní pěst pěkně step-by-step.

I když i my jsme se něco natrajdali po světě a nikdy za to neutratili dramatický pálky 💰, zašli jsme za někym mnohem povolanějším: oblíbenou travelblogerkou Teru Menclovou. Jestli jsi někdy zahlíd její cool fotky z naprosto nesmyslnejch wild míst 💚 a měl bys cuka to rovnou zabalit, tak STOP. Dobrá zpráva. Tadle neohrožená cestovatelka se eště donedávna taky neodvážila ani na malej roadtrip po Evropě. Zásadní twist nastal až v jednu chvíli. Jakou? To prozrazuje Aničce hned v úvodu rozhovoru. 🎥 Takže v tom nejsi sám, klídek, dokonce máš nejspíš i náskok!

Dál už tě čeká nálož praktickejch vychytávek. 💡 Jak ulovit levnou dopravu 🚆, kde schrastit lowcost ubytko 🏡 a kterejma appkama si v minutě zajistit nezapomenutelnej program. 🎢 To všecko s ohledem jak na tvůj keš, tak na tvou bezpečnost.

Tu by sis měl sichrovat v každý fázi tripu. ☝️ Dodá ti kuráž, předejde zbytečnejm problémům a pomůže ti vyhnout se stalkovacím hysterákům tvejch rodičů, jestli neležíš někde zmordovanej ve škarpě. Zní to lame? Haló! Je rok 2018! Dozvědět se vo všech hrůzách světa nikdy nebylo snazší. To si uvědom s ohledem na svý rodiče i prarodiče, který zůstávaj doma na příjmu. A který můžeš uklidnit tak rychle a lehce jako nikdy. Jen na pár kliknutí! 🤳 Jó, tydle tipy našich girls si zapamatuj dvojnásob.

Takže klid už by byl, teď k prvnímu osobnímu adrenalinku. Slyšels storky o lovcích letenek? ✈ Po Evropě za kilo, za oceán za líťo, po republice za dvacku? Nejsou to urban legends. Naučíme tě základní hacks, jak se dostat k takovejm cenám. 💸 Když navíc budete číhat s partou nebo tvojí drahou polovičkou, nezdrhne vám žádná ⚡ blesková akce.

Levnocestování ti ale ukážem i na vlacích 🚊, busech 🚌 a autech 🚗. Takovejch, ke kterejm nepotřebuješ řidičák. How the hell? Magie! 🔮

Teru ti taky doporučí osvědčený ubytko – teď se podrž – totálně zadáčo. A ne jedno. Anička zas přihodí tipy na vymazlený trendový cestovatelský vybavení. I nejlepší atrakce tvýho dream spotu. 🎠 Žes nám ho ale neprozradil? Vo to větší to je vychytávka!

No a co naprášíme z backstage tentokrát? Jednu takovou špecialitku. Aby se naturelover Teru při natáčení cejtila ve svym živlu a co nejvíc jsme ti předali ten cestovatelskej feeling, vyrazili jsme do příhodný lokace. Zčekli jsme letadla nad hlavama 🛬, lehce si zahajkovali, mezi záběry posvačili pár divokejch jablek… 🍏 A tak jsme topovali natáčecí spoty, až musely holky šplhat po kopcích a balancovat na šutrech v potoce. Schválně: tipneš si, kdo do něj zahučel?  🙈

Ne, nakonec nikdo. Ale sletěla nám kamera z mostu, jestli se to počítá. 🙈 😄

Tak si pusť čtvrtej cestovatelskej díl 🌍 a nasaj tipy, který ti změněj život!

Aby ses naladil na brzkou dovču, vosol na plný koule náš ultimativní tematickej playlist na Spotify.  ️🎼 Tentokrát jsme na něj fakt extra pyšní! ️👌 Všímáš si tý story, kterou tvořej názvy všech songů? 💙 Votevři si je v chronologickym pořadí – a první hudební travel story je na světě. Enjoy!

Sleduj nás pro přídavnej matroš i 👉👉👉 tady na blogu, na FB a nezapomeň odebírat náš YT kanál. 👈👈👈 Aby tě neminul finiš druhý série, do kterýho míříme. V pětce se totiž z přírody vrátíme zpátky do urban prostředí. Plnýho awesome senzací a jedný skrytý reklamy vedle druhý. Ale vo tom zas za 14 dní.

Exit mobile version